Nazywam się Kamila Saternus i specjalizuję się w pracy z podświadomością.

Rozwojem osobistym i duchowym aktywnie zajmuje się od ok 8 lat.

Współpracując  z najlepszymi nauczycielami medytacji, jogi oraz rozwoju osobistego zdobywałam doświadczenie związane z pracą z podświadomością.  Zmiana osobistych schematów oraz praca z podopiecznymi doprowadziła mnie do stworzenia metody terapeutyczno-rozwojowej.

Trening  podświadomości jest metodą treningową, która ma na celu uświadomienie potencjału podświadomości, tak aby swobodnie zmieniać zapisane w niej wzorce zgodnie z aktualnymi celami i możliwościami.

Jako autorka książki Trening Podświadomości zajmuję się rozpowszechnianiem wiedzy na temat rozwoju człowieka w obszarze odkrywania możliwości płynącej z pracy z podświadomością. Działam rzecz wspierania nowoczesnych form rozwoju osobistego, a moją misją jest popularyzacja narzędzi, które ułatwiają transformację wzorców i podnoszą jakość życia.

W swoim dorobku zawodowym mam również 20 letnią karierę w branży reklamowej treningu natomiast nauczam od przeszło 2 lat. Zawodowo zajmuję się również promocją zdrowia we współpracy z Narodowym Centrum Zdrowia Publicznego i Higieny.

Serdecznie Pozdrawiam

Kamila Saternus